sesje zdjeciowe

Zdjęcia Biznesowe i Wizerunkowe

Personal Branding

Poznajmy się:) Mam na imię Bartek. Specjalizuję się w zdjęciach portretowych, które obok reportażu, od początku są stałym i ulubionym elementem mojej pracy. Od ponad 17 lat nieprzerwanie współpracuję jako fotograf z Agencją Fotograficzną East News oraz telewizją TVN. Dzięki tym partnerom zdobyłem wieloletnie doświadczenie pracy w terenie, na planie zdjęciowym, ale przede wszystkim doświadczenie w pracy z ludźmi. Mieszkam w Warszawie i tu na co dzień pracuję, miałem także przyjemność realizować zlecenia w całej Polsce oraz w Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Izraelu i RPA. Brałem udział w produkcjach telewizyjnych i serialach, m.in.: Top Model, Projekt Lady, Agent – Gwiazdy, Big Brother, Dzień Dobry TVN, You Can Dance, Prawo Agaty, Przystanek Bieszczady, Poza cywilizacją.

Doskonale wiem i rozumiem, że nie każdy odnajduje się w roli „fotomodela”, dlatego moja praca nie ogranicza się do rozstawienia światła, zrobienia zdjęcia i retuszu. Dbam o komfortową atmosferę i relację, która wg mnie jest kluczem do udanej sesji zdjęciowej. Jeżeli szukasz fotografa z wiedzą i doświadczeniem, mam dla Ciebie dobrą wiadomość, to jest właściwy adres! Skontaktuj się ze mną, razem zaplanujemy i zrobimy wyjątkowe zdjęcia.

Poznajmy się:) Mam na imię Bartek. Specjalizuję się w sesjach portretowych, które obok reportażu, od początku są stałym i ulubionym elementem mojej pracy. Od ponad 15 lat nieprzerwanie współpracuję jako fotograf z Agencją Fotograficzną East News oraz telewizją TVN. Dzięki tym partnerom zdobyłem wieloletnie doświadczenie pracy w terenie, na planie zdjęciowym, ale przede wszystkim doświadczenie w pracy z ludźmi. Mieszkam w Warszawie i tu na co dzień pracuję, miałem także przyjemność realizować zlecenia w całej Polsce oraz w Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Izraelu i RPA. Brałem udział w produkcjach telewizyjnych i serialach, m.in.: Top Model, Projekt Lady, Agent – Gwiazdy, Big Brother, Dzień Dobry TVN, You Can Dance, Prawo Agaty, Przystanek Bieszczady, Poza cywilizacją.

Doskonale wiem i rozumiem, że nie każdy odnajduje się w roli „fotomodela”, dlatego moja praca nie ogranicza się do rozstawienia światła, zrobienia zdjęcia i retuszu. Dbam o komfortową atmosferę i relację, która jest kluczem do udanej sesji zdjęciowej. Jeżeli szukasz fotografa z wiedzą i doświadczeniem, mam dla Ciebie dobrą wiadomość, to jest właściwy adres! Skontaktuj się ze mną, razem zaplanujemy i zrobimy wyjątkowe zdjęcia.